Skip to Content

SCHWIMMBECKEN AB 940 EURO

SCHWIMMBECKEN IN JEDEM HAUSHALT!  ...
Mehr

SCHWIMMBECKEN AB 4 949 EURO

Qualitäts-Pools mit KARBON – ARAMID Verstärkungen...
Mehr

ÜBERDACHUNG

von 3 699 EURO...
Mehr

JOIN TO ELITE

LERNEN SIE UNSER SCHWIMMBECKEN FÜR 9.000 EURO KENNEN...
Mehr

OPINIE O NAS

Leider ist der Eintrag nur auf Polnisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

logo-02

  1. Jestem BARDZO ZADOWOLONY z ptrzebiegu tranzakcji. ZZZZZZZZZZERO jakichkolwiek problemów. Partner wyjątkowo solidny i rzeczowy. Kontakt idealny. Pełne zaangażowanie i wysoka ambicja jako kontrahent! POLECAM GORĄCO!!!

  2. Dzień dobry. Kupiłem basen na początku 2017 roku. Dałem się przy zakupie namówic na ogrzewanie pompą ciepła i nie żałuję tej decyzji gdzyż mieliśmy kiepskie lato w tym roku. Pozdrawiam załogę z Opola! 🙂

  3. Zakup basenu oraz dostawa nastąpiły bardzo sprawnie, jednak po roku użytkowania pojawiła się niewielka dziura – ubytek w powłoce, miesiąc temu zgłosiłem reklamację , jednak kontakt i konkretne ustalenie terminu naprawy są bardzo trudne. Zakup sprawny jednak przy komplikacjach, które mogą się się pojawić ( choć nie powinny – przecież firma szczyci się wysoką jakością , a mój model basenu nie jest najtańszą wersją )zaczynają się schody .
    Pozdrawiam i liczę, że wreszcie doczekam się konkretnego rozwiązania.

  4. Oby tak dalej. Super cena i tak wysoka jakość. Firmę odwiedziliśmy nawet w miejscu, gdzie baseny są produkowane. Jeszcze przed zakupem wiedzieliśmy na co wydajemy pieniądze. Lepszej możliwości nie ma. Polecam.

  5. Gdybym miał więcej miejsca w ogrodzie kupiłbym największy basen. Wysoka jakość materiału i możliwość wyboru wśród wielu forma basenu. Jestem zadowolony z kupna. Każdy może mieć coś ekskluzywnego w tak dobrej cenie przy własnym domu.

  6. Dobra inwestycja. Każdy zazdrości mi mojego basenu z zadaszeniem. Firma Poolsfactory sprawiła, że inni zazdroszczą mi ogrodu z basen. Super. Jestem szczęśliwy i na pewno będę polecał współpracę z tą firmą!

  7. Kupiłam basen w lutym. Niestety po kilku miesiącach użytkowania przestała działać filtracja. Skontaktowałam się z biurem, odesłałam do nich filtracje i po 2 tyg otrzymałam nową. Szybko i sprawnie! Polecam

Schreibe einen Kommentar

Your email address will not be published.