Skip to Content

SWIMMINGPOOL FROM 940 EURO

SWIMMINGPOOL IN EVERY HOUSEHOLD  ...
See more

SWIMMINGPOOL FROM 4 949 EURO

High Quality-Pools with KARBON – ARAMID reinforcing...
See more

COVERS

from 3 699 EURO...
See more

JOIN TO ELITE

RECOGNISE OUR POOL FOR 9.000 EURO...
See more

OPINIE O NAS

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

logo-02

 1. Sehr freundlicher und sehr zufriedener Kontakt mit Frau Gabriela Srzala.Lieferung 100% Top -> Pool 100% Top Alles in allem wirklich zufrieden.

 2. Jestem BARDZO ZADOWOLONY z ptrzebiegu tranzakcji. ZZZZZZZZZZERO jakichkolwiek problemów. Partner wyjątkowo solidny i rzeczowy. Kontakt idealny. Pełne zaangażowanie i wysoka ambicja jako kontrahent! POLECAM GORĄCO!!!

 3. Dzień dobry. Kupiłem basen na początku 2017 roku. Dałem się przy zakupie namówic na ogrzewanie pompą ciepła i nie żałuję tej decyzji gdzyż mieliśmy kiepskie lato w tym roku. Pozdrawiam załogę z Opola! 🙂

 4. Zakup basenu oraz dostawa nastąpiły bardzo sprawnie, jednak po roku użytkowania pojawiła się niewielka dziura – ubytek w powłoce, miesiąc temu zgłosiłem reklamację , jednak kontakt i konkretne ustalenie terminu naprawy są bardzo trudne. Zakup sprawny jednak przy komplikacjach, które mogą się się pojawić ( choć nie powinny – przecież firma szczyci się wysoką jakością , a mój model basenu nie jest najtańszą wersją )zaczynają się schody .
  Pozdrawiam i liczę, że wreszcie doczekam się konkretnego rozwiązania.

 5. Oby tak dalej. Super cena i tak wysoka jakość. Firmę odwiedziliśmy nawet w miejscu, gdzie baseny są produkowane. Jeszcze przed zakupem wiedzieliśmy na co wydajemy pieniądze. Lepszej możliwości nie ma. Polecam.

 6. Od momentu podjęcia decyzji o zakupie basenu do jego otrzymania upłynęła chwila. Wszystko przebiegło bardzo szybko. Wysoki standard i obsługa klienta. Polecam.

 7. Gdybym miał więcej miejsca w ogrodzie kupiłbym największy basen. Wysoka jakość materiału i możliwość wyboru wśród wielu forma basenu. Jestem zadowolony z kupna. Każdy może mieć coś ekskluzywnego w tak dobrej cenie przy własnym domu.

 8. Dobra inwestycja. Każdy zazdrości mi mojego basenu z zadaszeniem. Firma Poolsfactory sprawiła, że inni zazdroszczą mi ogrodu z basen. Super. Jestem szczęśliwy i na pewno będę polecał współpracę z tą firmą!

 9. Osobisty doradca, który był z nami do momentu otrzymania basenu to najlepsze rozwiązanie przy takiej inwestycji. Pozdrawiam firmę Poolsfactory.

 10. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło pomyślnie – od zamówienia basenu po transport. Jedyny minus to, że firma nie zajmuje się montażem.

 11. Kupiłam basen w lutym. Niestety po kilku miesiącach użytkowania przestała działać filtracja. Skontaktowałam się z biurem, odesłałam do nich filtracje i po 2 tyg otrzymałam nową. Szybko i sprawnie! Polecam

Leave a Reply

Your email address will not be published.